کارزار رسانه ای

دانلود فايلهاي كارزار رسانه اي پيشگيري از اعتياد

بروشورها

اينفوگرافي

پوستر

 

موشن گرافي از اينجا به كليه موشن گرافي ها دسترسي پيدا كنيد

 

ادامه مطلب
  • 0

آمبیلوپی

آمبلیوپی یک اختلال اکتسابی بینایی یکطرفه و گاه دوطرفه‌ای است که پس از رفع هرگونه عیب انکساری و یا ضایعه ارگانیک در چشم برطرف نشده و کماکان باقی می‌ماند.

سن شناسايي اين اختلال در سن 3 تا 6 سالگي است. با مراجعه به موقع به پايگاههاي غربال بينايي از نابينايي كودكانمان جلوگيري كنيم. سامانه ثبت نام غربال و موقعيت مكاني پايگاههاي غربال بينايي كودكان شهر اصفهان www.bina99.ir مي باشد.

ادامه مطلب
  • 0

توانبخشی مبتنی بر جامعه

توانبخشي مبتني بر جامعه (CBR) راهبردي است در درون برنامه توسعه همه جانبه جامعه در جهت توانبخشي، کاهش فقر برابري فرصت ها و تلفيق اجتماعي افراد کم توان توانبخشي مبتني بر جامعه (CBR) از طريق تلاش هاي مشترک افراد کم توان و خانواده آنها، سازمان هاي افراد کم توان، جامعه و ساير موسسات خدمات رساني دولتي، غير دولتي، آموزشي، شغلي، اجتماعي و ... اجرا مي شود.

ادامه مطلب
  • 1

دریافت نماد رسانه دیجیتال از مرکز فناوری های اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایت نیازمندی های بهزیستی (بهزیستی نیاز) موفق به تایید و اخذ نماد رسانه دیجیتال از مرکز فناوری های اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. این نماد یا لوگو به منظور احراز هویت و صلاحیت سایت دارنده تلفی گردیده و از طرفی کاربران می توانند رضایت و یا عدم رضایت از مطالب یا خدمات ارایه شده از سایت را در سامانه مذکور ثبت نمایند.

ادامه مطلب
  • 0

نرم افزار اندروید نیازمندی های بهزیستی انتشار یافت

نرم افزار اندروید نیازمندی های بهزیستی طراحی و جهت دسترسی سریع کاربران به این سایت در اختیار علاقمندان قرار گرفت. این نرم افزار که به منظور ثبت آگهی خدمات مراکز بهزیستی سراسر کشور طراحی شده، کاربران می توانند آگهی خدمات قابل ارایه به مراجعین مرکز را بصورت رایگان ثبت و خدمات خود را به دیگران معرفی نمایند. لینک دانلود نرم افزار اندروید نیازمندی های بهزیستی

ادامه مطلب
  • 0

ثبت آگهی رایگان مراکز مشاوره خصوصی بهزیستی

قابل توجه مراکز مشاوره روانشناختی خصوصی تحت نظارت بهزیستی اصفهان، کلیه مراکز مشاوره در سایت نیازمندی های بهزیستی ثبت شده اند. از مدیران مراکز خواهشمندیم به منظور اصلاح و مدیریت آگهی خود، ابتدا در سایت نیازمندیهای بهزیستی ثبت نام کرده و پس از تایید حساب، نام کاربری خود را جهت اختصاص پنل و آگهی خود از بخش فرم تماس با ما، ارسال نمایند.

سایر مراکز مشاوره استانها به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات ایشان، می توانند با توجه به راهنمایی ثبت آگهی در بالای سایت، نسبت به ارسال آگهی رایگان اقدام نمایند.

با سپاس مدیریت فنی سایت

ادامه مطلب
  • 0

نحوه ثبت آگهی در سایت نیازمندی های بهزیستی

ثبت آگهی رایگان در سایت نیازمندی های بهزیستی در چند مرحله انجام خواهد شد.

آگهی دهنده می بایست به نحوی مرتبط با مراکز ارایه دهنده خدمات بهزیستی و یا موضوعات و دسته بندی ارایه شده در سایت، آگهی خود را به ثبت برساند. بنابراین آگهی دهنده اعم حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعات خود را بر اساس نوع درخواست آگهی (ارایه خدمات، درخواست خدمات، فروش، خرید، اجاره، واگذاری، اهدا) بصورت صحیح در سایت ثبت نماید.

1- در ابتدا روی لینک ثبت نام در گوشه سمت چپ سایت کلیک کرده و پس از ثبت اطلاعات درخواستی یک نام کاربری برای خود انتخاب نمایید.

2- پس از تایید اکانت کاربری از طریق سایت شما می توانید از بخش ورود به پنل مدیریتی برای ثبت آگهی خود وارد شوید. لازم بذکر است می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید.

3- آگهی بنا بر نوع فعالیت در دسته بندی های مربوطه قرار گرفته است. بنابراین ابتدا دسته بندی اولیه و زیر مجموعه مرتبط با آگهی خود را انتخاب کرده و به مرحله بعدی بروید.

ادامه مطلب
  • 0

سایت نیازمندی های بهزیستی راه اندازی شد!

سایت نیازمندی های بهزیستی به نشانی www.behzistiniaz.ir در تاریخ 1395/4/22 مصادف با هفته بهزیستی راه اندازی گردید.

هدف از طراحی این سایت ثبت آگهی رایگان و معرفی مراکز ارایه دهنده خدمات بهزیستی و یا مشاغل وابسته و مرتبط کل کشور و از طرفی ارایه خدمات اطلاع رسانی و نزدیک ترین مکان دریافت خدمات به متقاضیان دریافت خدمات می باشد.

کلیه مراکز خدمات رسانی بهزیستی در کل کشور می توانند آگهی ارایه خدمات خود را در دسته بندی تخصصی و بصورت رایگان به ثبت برسانند. سایر بخشهای مفید سایت، ثبت آگهی رایگان توسط مددجویان جهت فروش محصولات تولیدی بصورت مستقیم، ثبت درخواست کار متقضایان جویای کار در مراکز خصوصی بهزیستی و ... می باشد.

از سایت نیازمندی های بهزیستی بازدید فرمایید.

 

ادامه مطلب
  • 0